O mnie

Aleksandra Macenowicz holding IB Business and Management

Cześć!

Miło Cię widzieć. Usiądź i rozgość się.  To strefa inspiracji, pozytywnej enegii i motywacji do osiągania celów.

Nazywam się Aleksandra Macenowicz i jestem autorką tego bloga. Lubię jeździć na rolkach, pić ciepłą kawę i spać. Podejrzewam, że nigdy mi się to nie znudzi.

Prawdziwą frajdę sprawia mi uczenie mówienia i inspirowanie do rozwoju. To robię każdego dnia jako mama, nauczycielka i blogerka.

Jeśli szukasz najskuteczniejszej metody nauki angielskiego lub chcesz zmienić swoje nauczanie, to trafiłeś w najodpowiedniejsze miejsce w internecie. 

Ten blog da Ci kopa motywacyjnego, odkryje przed Tobą CLIL i odczaruje Business English.

O mnie

Jako nastolatka chciałam być artystą-malarzem. Marzenie się nie spełniło, ale chęć tworzenia, planowania i kreatywność zwyciężyły. Co prawda, nie zostałam malarką, tylko nauczycielką – ale na moim blogu pokazuję, że to całkiem bliskie sobie zawody, bo wykorzystują te same zdolności i umiejętności. W mojej ocenie, bycie nauczycielem to właśnie zadanie dla prawdziwego artysty.

Od 2008 roku odkrywam CLIL – najpierw w praktyce, jako uczeń, później na studiach. Jak pokazał mój przykład: jest to najskuteczniejsza metoda nauki i o tym właśnie opowiadam na blogu.

Prowadzę szkolenia i kursy dla firm i osób prywatnych. Robię to, do czego sama namawiam innych: nieustannie się uczę i rozwijam. Nie siedzę w miejscu, inwestuję we własną edukację i rozwój osobisty- co i rusz zapisuję się na różne kursy, konferencje itp.

Wiedzę i pasję do tego, co robię widać po mnie już w pierwszym kontakcie.

Wierzę, że aby osiągnąć sukces trzeba przede wszystkim motywować i inspirować. Stąd właśnie pomysł na bloga i jego nazwa: Get Engspired. Zainspiruj się i ucz (się) angielskiego.

O blogu

Trafiłeś w ciekawe miejsce i nie zależnie od tego kim jesteś, obiecuję Ci, że znajdziesz tu coś dla siebie.

Misją mojego bloga jest pomaganie kursantom w pełnym wykorzystywaniu ich potencjału językowego dzięki metodzie CLIL. Dzielę się tutaj wiedzą teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną z dwóch stron: ucznia i nauczyciela. Sama spędziłam ponad dwadzieścia lat na nauce języka angielskiego i wiem co działa, a co nie.

Dzięki mojemu blogowi:

  • znajdziesz wiele praktycznych (nie tylko teoretycznych) artykułów o CLIL i Business English
  • ściągniesz i wydrukujesz gotowe lekcje kulturowe, CLIL, Business English;
  • poznasz najlepsze metody, techniki i sposoby uczenia się;
  • dowiesz się jak uczy się i nie uczy się Twój mózg;
  • podniesiesz swoją motywację do uczenia się i nauczania innych;
  • nauczysz się jak wyznaczać sobie cele i osiągać je!

Sprawdź o czym konkretnie piszę: ZACZNIJ TU!

Nie zapomnij zaobserwować mnie w social media:

Zapisz się do newslettera, aby nie ominął Cię żaden mój wpis:

Zaczekaj chwilkę…
Brawo, zostałeś ZAENGSPIROWANY 🙂 Sprawdź maila

Dołącz do Zaengspirowanych!

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy prezent. Obiecuję nie wysyłać Ci spamu. Nigdy.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Aleksandra Macenowicz, ul. Szkolna 6B, 05-850 Ożarów Mazowiecki, adres e-mail: get.engspired@gmail.com. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności. Ponadto, odnajdziesz je w wiadomości potwierdzającej zapis do newslettera.

<

A teraz: zapraszam Cię na kolejne strony bloga! Podziel się swoją opinią na temat postów w komentarzu. Gdybyś miał jakieś wątpliwości, zapraszam do kontaktu ze mną.