Premiera kursu online o CLIL „CLIL Praktycznie”

Przez ostatni rok pracowałam nad wyjątkowym produktem dla nauczycieli. Mój kurs jest pierwszym tak kompleksowym i całościowym kursem online o metodzie CLIL, czyli Content and Language Integrated Learning – o metodzie, którą uważam za najbardziej skuteczną zarówno z perspektywy ucznia (byłam uczona CLILem) jak i nauczyciela (CLILuję i widzę jak wspaniałe efekty przynosi ta metoda).

O co chodzi z CLIL? Na czym polega fenomen metody CLIL?

Po pierwsze: wyobraź sobie, że nadchodzi wrzesień, a Ty nie będziesz musiał powtarzać już teorii czasu Present Simple. Uśmiechnąłeś się? 🙂 Masz już tego dość, co? Po drugie: wyobraź sobie, że Twoi uczniowie po prostu mówią po angielsku. Po trzecie: lekcję rozpoczynacie rozmową, a uczniowie będą zmotywowani, bo będą uczyli się języka PRZY OKAZJI uczenia się czegoś o świecie. To nie wszystko! Podczas lekcji będziecie budować autonomię uczniów, ich pewność siebie, świadomość kulturową. To jeszcze nie wszystko, bo będziecie krytycznie myśleć, zgłębiać temat dzięki Taksonomii Blooma oraz dzięki tzw. czterem C.

Brzmi niemożliwie? To jak najbardziej możliwe właśnie dzięki CLIL!

Na rynku nie znajdziesz drugiego takiego kursu, który poprowadzi Cię za rękę od punktu A: nie wiem nic o CLIL – do punktu B: jestem samodzielnym nauczycielem CLIL (tj. wiem gdzie szukać materiałów CLIL na zajęcia, znam ćwiczenia i techniki pozwalające mi samodzielnie planować i prowadzić całe cykle lekcji CLIL)

CLIL Praktycznie w liczbach:

1 nowa metoda nauczania
5 modułów
25 lekcji video
setki minut nagrań
kilkadziesiąt CLILowych aktywności (z możliwością przerobienia ich na osobne lekcje!)
materiały CLIL do lekcji ONLINE i stacjonarnych

Jeśli chcesz być częścią zmieniającego się świata nauczania, to zapraszam Cię do wspólnej przygody 🙂

Ostatnie i zdecydowanie najważniejsze: na rynku nie znajdziesz drugiego takiego kursu, który poprowadzi Cię za rękę od punktu A: nie wiem nic o CLIL – do punktu B: jestem samodzielnym nauczycielem CLIL (tj. wiem gdzie szukać materiałów CLIL na zajęcia, znam ćwiczenia i techniki pozwalające mi samodzielnie planować i prowadzić całe cykle lekcji CLIL)

Premiera kursu będzie miała miejsce 21 listopada 2022 we wszystkich moich kanałach społecznościowych. Kurs będzie można zakupić TUTAJ (autopromocja)