TO DZIŚ! Zaczął się VII Zlot Anglistów!

Słyszałeś o grupie „Nauczyciele Angielskiego”?

Nie, no jasne, że słyszałeś, nie ma opcji, żeby Cię tam nie było 😉 A jeśli jakimś cudem Cię tam nie ma, to KLIKAJ. Zdecydowanie jest to moja ulubiona grupa na Facebooku i nie mówię tego z grzeczności, tylko zaraz powiem Ci dlaczego. Przede wszystkim otrzymasz tam prawdziwe wsparcie: w grupie nie ma hejtu, a jeśli trafi się ktoś pasywno-agresywny, to Adminki się z nim żegnają.

W obecnej chwili w grupie jest 29 tysięcy (!!! szacun za tę liczbę!) nauczycieli i lektorów angielskiego, z których każdy ma inne doświadczenie – pomyśl ile to wiedzy. I faktycznie tak jest możesz o wszystko zapytać, poskarżyć się, poprosić o radę czy polecenie i dostaniesz mnóstwo fajnych pomysłów, wartościowych komentarzy (nieprześmiewczych!). Grupa jest naprawdę dobrze zarządzana, uczestnicy zaangażowani, więc jeśli zadasz pytanie, to post ze słowami kluczowymi jest zatwierdzany i natychmiast dostajesz odpowiedzi.

Grupa „Nauczyciele Angielskiego” to moje najlepsze odkrycie na Facebooku

Jeszcze na studiach przez przypadek trafiłam na tę grupę, wtedy miała 11 tysięcy osób. Byłam aktywna wrzucając moje pytania, prosząc o rady, a później wrzucając pomoc innym: moje wpisy na blogu, bezpłatne lekcje do druku. Nie znałam nikogo osobiście, a kiedy odbywał się Zlot w 2017 i zobaczyłam, że to jest spotkanie tak fajnych ludzi na żywo, czytałam co tam się dzieje, to obiecałam sobie, że przyjadę tam za rok. I tak faktycznie było.

Zlot Anglistów 2018 w Stryszawie – to było wydarzenie!

Poznałam wspaniałych ludzi, uczestniczyłam w fantastycznych szkoleniach, to był po prostu raj dla duszy anglisty 🙂

Miałam wtedy własną prelekcję o CLILu.

W tym roku znów wspieram Zlot Anglistów – jestem prelegentką i sponsorką zlotu

jestem prelegentką i sponsorką Zlotu Anglistów 2021, który będzie Zlotem wyjątkowym odbywającym się stacjonarnie i online

Tematem mojej prelekcji online są toksyczne relacje w miejscu pracy: TOXIC! Zabezpiecz się i utnij toksyczne relacje z klientami, pracodawcą i rodzicami, odzyskaj czas, energię i radość z nauczania.

Jest to dla mnie szczególnie ważny temat, ponieważ dotknął mnie osobiście. Jeśli długo uczysz, to jestem przekonana, że Ciebie też 🙂 Dlatego bardzo serdecznie zapraszam Cię na moje wystąpienie, które odbędzie się online w grupie Nauczyciele Angielskiego 🙂

Poniżej wklejam plan Zlotu – wpisz sobie daty i godziny w kalendarz! 🙂 Znajdziesz mnie?

Będziesz na Zlocie? Daj znać w komentarzu! 🙂